درباره سرویس مادیران

خدمات ماشینهای اداری ایران از سال 1373 شروع به كار کرده است. خدمات ماشینهای اداری ایران با پشتیبانی و خدمات پس از فروش بیش از 6 میلیون انواع مانیتور، چاپگر، ماشینهای اداری، کامپیوتر، تلویزیون ال ای دی و ال سی دی، گیرنده های دیجیتال و تجهیزات كامپیوتری و نیز تامین قطعات یدکی مورد نیاز، آموزش و بکارگیری نیروهای متخصص و اهل فن در اقصی نقاط سرزمین پهناورمان و ایجاد یک شبکه منسجم و گسترده نمایندگی با بیش از 450 دفتر نمایندگی و 8 شعبه مستقل در مراکز استان ها گام موثری در ارائه خدمات به میلیون ها کاربر ایرانی برداشته است. بد نیست بدانید که خدمات ماشینهای اداری ایران برای ششمین سال پیاپی مفتخر به دریافت عنوان "اولین شرکت برتر در ارائه خدمات پس از فروش و آموزش در ایران" گردیده است.

گستردگی شبکه مشتریان و کاربران و همکاری با محیط های کاری مهم و حساس همچون کل شبکه بانکی، وزارتخانه ها، سازمان‌ها و ... نیاز به پاسخگویی در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین نحو دارد. خدمات مادیران با درک این نیاز و با استفاده از تجربه های مثبت پیشین و تکنولوژی ها و نرم افزارهای قوی مدیریت ارتباط با مشتری دست به رفع همه جانبه آن زده و با اطمینان کامل می توان گفت در این راه موفق بوده است. این سیستم پاسخگویی، سریع ترین و پیشرفته ترین سرویس و پشتیبانی را منطبق با به روز ترین روش های مورد استفاده در شرکت های معتبر و مشابه خارجی ارائه می دهد، بطوری که پس از اعلام خرابی مانیتور های ال جی، تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی شارپ و ایکس ویژن، در کمتر از 2 ساعت در محل مشتری حاضر شده و نسبت به رفع مشکل اقدام می شود (این سرویس در مراکز استان های سراسر کشور ارائه می شود).

خدمات مادیران برای هر گروه از كالاهای تحت پوشش خود بخش‌های جداگانه ای را اختصاص داده است كه هر یك دارای تشكیلاتی مشتمل بر سرویس و تعمیرات، آموزش و كنترل كیفیت می باشند.

سرویس های خدمات ماشینهای اداری مادیران به شرح ذیل می باشد:


ارائه خدمات (7 روزه هفته حتی روزهای تعطیل):
خدمات مشتریان شركت مادیران، به ‌عنوان مجری خدمات پس از فروش کلیه محصولات تحت گارانتی مادیران، پاسخگوی نیاز مشتریان در خصوص رفع مشكلات دستگاه، به شكل تلفنی در تمام طول هفته (حتی ایام تعطیل)، می‌باشد. مشتریان محترم برای استفاده از این سرویس می‌توانند با شماره تلفن 82266 (021) تماس حاصل ‌فرمایند.
 
تعمیر تلفن های همراه:
خدمات ماشین های اداری ایران در خصوص خدمات پس از فروش گوشی های ال جی در سطح ایران، آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد. این خدمات در تهران و تمامی شعب مادیران در سطح کشور درزمان کمتر از 2 روز کاری بایدپاسخگوئی شوند. این خدمات فقط به گوشیهای ال جی داده می شود که دارای گارانتی معتبر ال جی باشند. ارائه کارت گارانتی طلائی ال جی در زمان تحویل دستگاه به مراکز خدماتی مادیران الزامی است.
اطلاعات بیشتر
ارسال سریع مواد مصرفی (در تهران):
تحویل سریع مواد مصرفی میوا مخصوص چاپگر های اپسون، الیوتی و فتوکپی شارپ در تهران بزرگ.
اطلاعات بیشتر
کارگاه های آموزشی:
ضرورت آموزش مستمر و به روز، در جهت ارائه سرویس و خدمات مطلوب تر به مشتریان ایجاب نموده که بخش آموزش خدمات ماشین های اداری ایران با برنامه ریزی دقیق نسبت به آموزشهای مورد نیاز برای پرسنل داخلی و نمایندگان سراسر کشور اقدام نماید.
اطلاعات بیشتر
 
     
Copyright © 1999-2016 Maadiran Group, Inc. All rights reserved.