تعمیر تلفن‌های همراه

تعمیر تلفن‌های همراه خدمات مشتریان مادیران سرویس های متعددی را برای رفاه حال مشتریان عرضه می کند. ازجمله تعمیر تلفن همراه
شرکت صنایع ماشینهای اداری ایران، در راستای سرویس دهی هر چه بهتر به مشتریان وفادارخود ،خدمات گارانتی طلائی کالای موبایل ال جی را از سال 2010 میلادی آغاز نموده است و در این مدت در جهت سرویس دهی هر چه بهتر و نزدیک شدن به استانداردهای جهانی سرویس و خدمات گام برداشته است.

طبق اعلام آمار شرکت ال جی ،در راستای این همکاری ، ال جی توانست از تمامی رقبای خود پیشی گیرد و همه محصولاتی را كه از طریق مبادی رسمی و قانونی وارد بازار ایران می گردند، دوسال گارانتی نموده و بتواند خدمات مناسبی را ارائه دهد . به همین منظور علاوه بر 8 شعبه خدمات مشتریان مادیران، در سراسر کشور به صورت ویژه در اصفهان ، شیراز ، اهواز ، تبریز و رشت نیز دفاتر خدمات پس از فروش وجود داشته و آمادگی ارائه سرویس به مشتریان را دارند.

مشتریان کالای موبایل ال جی، با مراجعه به یکی از نمایندگیهای مراکز استانها، می توانند در کمتر از 2 روز گوشی خود را سالم دریافت نمایند و در شهرهای کوچکتر این امکان ایجاد شده است که گوشیها خیلی سریع به مراکز استان ارسال می گردد و پس از انجام تعمیرات ،بدست مشتری خواهد رسید.

امید است ، کالای موبایل نیز در کنار دیگر کالاهای سبد خدماتی مادیران، بتواند انتظارات مشتریان عزیز این گروه را بطور مقتضی پاسخگو باشد.
 
     
Copyright © 1999-2016 Maadiran Group, Inc. All rights reserved.